Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.09.2017 12:39
Czy Harrison Ford chciałby powrócić kiedyś do Gwiezdnych Wojen?
592V

Czy Harrison Ford chciałby powrócić kiedyś do Gwiezdnych Wojen?

Harrison Ford udzielił ostatnio wywiadu magazynowi GQ. Legendarny aktor został przepytany, między innymi, o to czy rozważyłby kiedyś powrót do świata Gwiezdnych Wojen.

Harrison Ford był bez wątpienia jedną z największych gwiazd kina drugiej połowy XX wieku. Swoją sławę zawdzięczał w dużej mierze występowi w oryginalnej trylogii Star Wars, marce którą w późniejszych latach darzył raczej ambiwalentnymi uczuciami. W ostatnich latach Ford zaczął chętnie powracać do starych ról, wystarczy tu chociażby wspomnieć Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, czy też nadchodzącego Blade Runnera. Ford wystąpił oczywiście również i w Przebudzeniu Mocy, w którym to ponownie wcielił się w postać Hana Solo

Star Wars IX z nową datą premiery

Magazyn GQ przepytał go między innymi o ewentualny powrót do roli Hana Solo.

GQ: Jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny, biorąc pod uwagę charakter science fiction, czy całkowicie i nieodwracalnie…

Ford: Umarłem?

GQ: Skończyłeś z Gwiezdnymi Wojnami?

Ford: Hmmm, Skończyłem z Gwiezdnymi Wojnami, jeśli Gwiezdne Wojny skończyły ze mną.

GQ: A jeśli nie skończyły?

Ford: Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. To science fiction, ale wolałbym nie. W tym momencie wolałbym robić coś innego. Robienie nowych rzeczy jest bardziej interesujące.

Ford nie zatrzasnął więc całkowicie drzwi za Gwiezdnymi Wojnami, jednak wydaje się, iż osobiście nie chciałby już wracać do tej marki. Nie powinno być to zaskakujące, aktor chciał już uśmiercić Hana Solo w Powrocie Jedi, za szczęśliwym zakończeniem optował jednak George Lucas i Solo zginął dopiero w Przebudzeniu Mocy. Ford był zawsze znacznie bardziej entuzjastyczny w stosunku do innej, wielkiej marki MakeraIndiany Jonesa i dlatego też możemy spodziewać się gwiazdora w nowej części przygód słynnego archeologa.

Harrison Ford pojawi się również, obok Ryana Goslinga, w nowym Blade Runnerze, który w polskich kinach pojawi się już 6 października.

Źródło: http://screenrant.com/harrison-ford-would-rather-not-return-to-star-wars-again/

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny harrison ford lucasfilm Star Wars