Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.09.2017 13:04
South Park: The Fractured But Whole - wybór koloru skóry nie wpłynie na trudność
1160V

South Park: The Fractured But Whole - wybór koloru skóry nie wpłynie na trudność

South Park: The Fractured But Whole obiecało trudniejszy poziom rozgrywki pod warunkiem, że zamiast białej postaci stworzymy czarnoskórą. Jak się okazuje, nie jest to do końca prawda.

South Park: The Fractured But Whole za ponad miesiąc wyląduje na półkach sklepowych. W międzyczasie nadchodzą kolejne szczegóły. Dowiedzieliśmy się, że gra nie będzie w Europie ocenzurowana. Mogliśmy też przyjrzeć się rozgrywce. Ostatnio pisaliśmy o tym, że wybór koloru skóry dla naszej postaci wpłynie na trudność gry. Teraz okazuje się, że nie jest to prawda.

South Park: The Fractured but Whole. Czarnoskórzy mają w życiu trudniej

Wcześniej było mówione, że South Park: The Fractured But Whole będzie trudniejsze jeśli wybierzemy czarnoskórą postać. Miało się to nie tyczyć samej walki, ale innych aspektów mających odzwierciedlenie w życiu postaci. Redakcja GamesRadar postanowiła spytać u źródła, czyli wydawcy, którym jest Ubisoft. Jak się okazuje to tylko żart. Kolor skóry nie wpłynie na żaden aspekt rozgrywki.

South Park: The Fractured But Whole zaszokuje nas już 17 października. Z dotychczasowych materiałów wiemy, że w będziemy walczyć z księżmi próbującymi nas molestować czy przysłużymy się rasistowskiej policji poprzez pobicie niewinnego czarnego człowieka. Poniżej znajdziecie materiał z rozgrywki zaprezentowany na tegorocznym Gamescomie.

South Park: The Fractured But Whole - zwiastun rozgrywki

 

Źródło: http://www.gamesradar.com/south-park-the-fractured-but-wholes-race-choice-wont-actually-affect-difficulty-says-ubisoft/

Tagi: playstation 4 South Park: The Fractured but Whole Ubisoft Ubisoft San Francisco