Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.09.2017 18:24
Dragon Ball FighterZ. Poznajcie bohaterów gry
583V

Dragon Ball FighterZ. Poznajcie bohaterów gry

Dragon Ball FighterZ wraca za sprawą krótkich zwiastunów. Nowe zajawki wideo skupiają się na zawodnikach dostępnych w grze i w szybki sposób przedstawiają ich ikoniczne ruchy.

Dragon Ball FighterZ zapowiada się na jedną z najlepszych gier Dragon Ball ostatnich lat. Nie zanosi się na to, żeby produkcja była obfita w zawartość, ale rozgrywce trudno coś obecnie zarzucić. Podobnie zresztą wykonaniu całej gry, bo to wygląda dosłownie obłędnie.

Dragon Ball FighterZ - przystępna rozgrywka i szczegóły na temat bohaterów

Twórcy Dragon Ball FighterZ wypuszczają obecnie serię zwiastunów. Te przybliżają różnych bohaterów z gry. Dzięki temu w szybki sposób możemy ocenić ich styl walki i zdecydować czy odpowiada on naszemu stylowi gry. Na pierwszy ogień idzie okrutny Frieza - jeden z najbardziej ikonicznych antagonistów serialu i mangi.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun przedstawiający Friezę

Swój zwiastun otrzymał też Piccolo. Wojownik będzie postacią techniczną i przewidzianą raczej dla bardziej doświadczonych graczy. Oczywiście sama gra ma być produkcją przystępną, aby nie zrazić do siebie fanów serialu, którzy nie specjalizują się w bijatykach.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun prezentujący Piccolo

Na koniec został Future Trunks. Syn Vegety pochodzący z przyszłości i walczący za pomocą miecza. Zaprzysięgły wróg Androidów, którzy zniszczyli jego świat

Dragon Ball FighterZ - zwiastun prezentujący Trunksa

Dragon Ball FighterZ pojawi się na rynku w lutym 2018 roku.

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo