Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.08.2017 14:45
Need for Speed Payback - jak będzie funkcjonował otwarty świat?
1077V

Need for Speed Payback - jak będzie funkcjonował otwarty świat?

Need for Speed Payback to najnowsza odsłona serii, która obiecuje ogromne możliwości w tuningowaniu samochodów oraz nieustającą akcję. Wszystko to w otwartym świecie - teraz dowiadujemy się jak będzie funkcjonować.

Need for Speed Payback mocno skupi się na wątku fabularnym, który opowie nam o trzech kierowcach walczących z kartelem i skorumpowanym miastem. Każda z postaci pochodzi z nieco innego środowiska - jeden z nich jest profesjonalnym kierowcą, a inny lubi po prostu ekstremalny styl jazdy.

Need for Speed: Payback na pięknych nagraniach w jakości 4K

Obok trybu fabularnego w Need for Speed Payback ma pojawić się też bardzo rozbudowany tuning. W otwartym świecie gry trafimy czasem na wrak samochodu - będziemy mogli go zabrać i zrobić z niego prawdziwe cudo. Nie tylko wizualnie, ale również pod kątem osiągów. Tu pojawia się kolejna z nowości - tworzenie odpowiednich konfiguracji pod teren, na którym będziemy się poruszać: szosy bądź bezdroża.

Tak jak było wspomniane wcześniej, każdy z bohaterów czymś się specjalizuje. Na podstawie tego, którego w danej chwili wybierzemy, będziemy mogli uczestniczyć w różnych aktywnościach. Może być to napad, wyścig czy zawody w driftowaniu. Twórcy obiecują w tym temacie dużą swobodę - będziemy mogli sami zdecydować o kolejności i typie wykonywanych aktywności.

Need for Speed Payback - jak będzie funkcjonował otwarty świat?

Need for Speed Payback ma pojawić się 10 listopada 2017 roku. Gra dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Póki co zapowiada się na to, że samego ścigania może być nieco zbyt mało jak na grę, która traktuje o wyścigach. Zobaczymy jednak co jak się to sprawdzi po premierze.

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Payback playstation 4 wideo