Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.08.2017 15:17
Sony pojawi się na Paris Games Week 2017
415V

Sony pojawi się na Paris Games Week 2017

Najpierw odbędzie się Gamescom, a w późniejszym czasie Paris Games Week. Po nieobecności w poprzednim roku, Sony zapowiedziało swoją obecność na tegorocznej odsłonie targów w Paryżu.

Sony w oficjalnym komunikacie poinformowało, że pojawi się na tegorocznej odsłonie Paris Games Week. W poprzedniej odsłonie PlayStation nie miało swojej konferencji, ale tym razem możemy liczyć na nowe materiały, których zabrakło na tegorocznym E3.

Sony bez konferencji na Paris Games Week 2016

Paris Games Week jest już na horyzoncie, więc Sony zapowiada swoją konferencję. Z okazji wydarzenia firma przygotowuje oficjalną transmisję, na której prawdopodobnie pojawią się nowe materiały z wcześniej zapowiedzianych gier. Przypominamy, że na tegorocznym E3 zabrakło The Last of Us 2, ale to tylko przez debiutujące w tym miesiącu Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Konferencja Sony ma odbyć się 30 października o godzinie 17:00. W ramach przypomnienia, w 2015 roku kiedy firma pojawiła się na imprezie ujawnione zostało Detroit: Become Human, Matterfall czy Until Dawn. Sony woli wykładać karty na Paris Games Week lub jeszcze bardziej na PlayStation Experience.

Tagi: paris games week playstation sony