Jakub Barwiak Jakub Barwiak 09.08.2017 23:49
Blade Runner 2049 z oficjalną kategorią wiekową
509V

Blade Runner 2049 z oficjalną kategorią wiekową

Blade Runner 2049, kontynuacja wielkiego klasyka z przed lat, z oficjalną kategorię wiekową. Fani powinni być zadowoleni.

Blade Runner 2049 został oficjalnie oceniony przez Motion Picture Association of America. Film w reżyserii Denisa Villeneuve’a (Sicario, Nowy początek), podobnie jak swój poprzednik otrzymał kategorię R, oznacza to więc, że będzie on filmem przeznaczonym dla osób dorosłych.

Drugi zwiastun produkcji

Nie znamy wiele szczegółów dotyczących historii sequela, Villeneuve podkreślił jednak fakt, iż czuje jak wielka presja ciąży na nim. Reżyser zdaje sobie sprawę, że będzie dodawał coś do dziedzictwa czegoś co jest tak bardzo uwielbiane przez wielu ludzi. Wyzwanie to jest dla niego wielkim honorem. Gwiazda filmu Ryan Gosling, podkreślił fakt, jak bardzo wizja Villeneuve’a jest „lojalna” wobec pierwszego filmu.

Akcja filmu Blade Runner 2049 dzieje się 30 lat po wydarzeniach z pierwowzoru. Oficer policji Los Angeles trafia na istotną informację, od której zależy bezpieczeństwo społeczeństwa. Wydarzenia te zmuszają go do odnalezienia byłego łowcy androidów - Ricka Deckarda. Premiera filmu jest zaplanowana na 6 października.

Źródło: http://screenrant.com/blade-runner-2049-rating-r/

Tagi: blade runner 2049 Denis Villeneuve ryan gosling