Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.08.2017 19:47
Batman: The Enemy Within. Jak nasze wybory ukształtują Jokera?
618V

Batman: The Enemy Within. Jak nasze wybory ukształtują Jokera?

Batman: The Enemy Within otrzymało zwiastun premierowy pierwszego odcinka. Twórcy nie tylko udostępniają wideo, ale i wykorzystują okazję, aby opowiedzieć nieco o ikonicznym przeciwniku Batmana.

Batman: The Enemy Within to drugi sezon Batmana w wydaniu Telltale. Druga seria wystartuje już 8 sierpnia kiedy to fani będą mogli zapoznać się z pierwszym odcinkiem nadciągającej opowieści. Studio jak zwykle obiecuje trudne wybory kształtujące opowieść. Tym razem nasze poczynania wykreują najbardziej znanego przeciwnika Bruce'a Wayne'a.

Batman: The Enemy Within, The Wolf Among Us Season 2 i The Walking Dead: The Final Season zapowiedziane!

Batman: The Enemy Within ma zaoferować graczom mnóstwo niespodzianek podczas poznawania historii. Twórcy nie zdradzają oczywiście szczegółów, aby nie zepsuć ich odkrywania. Podzielili się jednak informacją na temat istotnej roli jaką odegra Joker. Poprzednio poznaliśmy go jako John Doe - jego wczesna wersja pomogła Batmanowi uciec z zakładu Arkham. Teraz antagonista powróci i będzie się przyglądał naszym poczynaniom wierząc, że Bruce Wayne posiada u niego dług.

Batman: The Enemy Within - zwiastun premierowy

Joker będzie przyglądał się naszym poczynaniom w Gotham. Podjęte przez nas decyzje będą silnie odciskały swe piętno na tej relacji. Powstrzymując zagrożenie ze strony Człowieka Zagadki stworzymy jednocześnie własną wersję Jokera, która ujawni się pod koniec gry.

Batman: The Enemy Within rozpocznie się w dniu 8 sierpnia. Właśnie wtedy na rynku pojawi się pierwszy odcinek drugiego sezonu gry.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/03/how-your-choices-will-shape-the-jokers-creation-in-ps4s-batman-the-enemy-within-out-8th-august/

Tagi: Batman: The Enemy Within - The Telltale Series playstation 4 Telltale Games wideo