Daniel Stroński Daniel Stroński 04.07.2017 08:43
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Tak tworzy się figurki Crasha
1024V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Tak tworzy się figurki Crasha

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy od zeszłego piątku podbija rynek, szybko wyprzedając się również w Polskich sklepach. A skoro przypominamy sobie, jakie to kiedyś były platformówki z jamrajem, aż by się chciało takiego postawić na półce.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nie zostało wydane w kolekcjonerskiej edycji (a ta mogłaby się sprzedać rewelacyjnie), ale jej brak wypełniają rozmaite gadżety, jak chociażby koszulki, czapki i kubki, które oferuje oficjalny sklepik Sony PlayStation Gear.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy powraca z ubraniami i gadżetami

Teraz do Sieci trafiła kolejna atrakcja, czyli figurka Crasha Bandicoota, o której pisaliśmy już wcześniej. W ofercie firmy First 4 Figures jest już dostępny 9-calowy jamraj w postaci, jakiej znamy go ze świeżo wypuszczonych remake'ów. Figurka "Spin, Jump & Wump" przedstawia Crasha z tworzywa sztucznego PVC, a wyceniono takie cudeńko na $89.99 (~360 zł).

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - przedstawienie figurki Crasha

Ale to nie zwiastun figurki ani galeria poniżej są bohaterami tego newsa. Do Sieci trafił ponad godzinny materiał przedstawiający to, jak tworzy się takie figurki. Ich twórcy opowiadają o tworzywie PVC i składaniu części w piecu, a także odpowiadają na inne pytania od fanów.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - making-of z tworzenia figurek Crasha od First 4 Figures

 

Źródło: YouTube (First 4 Figures)

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy figurka First 4 figures playstation 4 Vicarious Visions