SKLEP

Forum - Platforma - Multiplatformowe - Brütal Legend

angel of death
Poziom: 41
REP.: 1393
Czytelnik
angel of death dodano: 07.10.2017, 22:13 #1
Co sądzicie o Brütal Legend ?
Uważam, że produkcja dobra ale nie genialna. Utwory muzyczne znanych zespołów, otwarty świat, fajna rozwałka, ulepszania pojazdu, broni, humor.. cóż mogło pójść nie tak ?
Po co te elementy RTS, które spierniczyły tak dobrą rozgrywkę. Walki z bossami to jeden wielki chaos. I tak niepotrzebny online.
Hator Hator Hator
czesio83
Poziom: 54
REP.: 2844
Czytelnik
czesio83 dodano: 07.10.2017 23:50 #2
Poszło nie tak?Gdyby skupili się na jednym rodzaju gamplayu i dopracowali go.A tak jako slaszer zbyt mało ciosów.Etapy wyścigowe to symulator cegłówek.Otwarty świat też tam nie pasuje.Elementy rts,zbytni chaos gdy pilnujemy wszystkich jednostek a gdy przełączamy się na głównego nie mamy wpływu na resztę.Grę ratuje humor i zajebongo soundtrack.Nie słucham takich zespołów ale kilka wpadło mi w banię i nie chciało wylecieć:)Kupiłem grę za 18zł niedawno i nie żałowałem ani minuty z nią spędzonej.A wicisnąłem z niej wszystkie soki:)Nawet 30 wygranych meczy w tym zrypanym rtsie.
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 76
REP.: 33695
Czytelnik
Dżony dodano: 08.10.2017 00:13 #3
Baradzo bardzo dobra gra. Do tego inna. W sumie nie rozumiem narzekania na ten tytuł.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 70
REP.: 41128
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 10.10.2017 09:46 #4
Ja przeszedłem cała gierke splatynowałem i bawiłem sie mega. W pierwszym momencie nie mogłem przekonać się do tego RTS ale jak już rozkminiem co i jak to sprawiał mi frajde.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 70
REP.: 41128
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 10.10.2017 09:46 #5
wszyscy rozbiło sie o ten tryb RTS, który mi sie nawet podobał
Ashin
Poziom: 29
REP.: 3094
Czytelnik
Ashin dodano: 12.10.2017 00:04 #6
Gra wybitnie średnia, nic nie robi dobrze. No okej ma świetny klimat w który wpadnie każdy fan muzyki metalowej, ale nic poza tym. Jako slasher jest średnia, jako strategia średnia, średnio się jeździ i generalnie średnia historia. Gra jest po prostu średnia, a miała być wybitna. Na podwalinach tego pomysłu można było stworzyć naprawdę genialnego slashera, z fajnym systemem wykonywania ciosów, odblokowywania ich.
Gra w sumie jest do wyhaczenia za grosze i pod tym kątem warto się z nią zapoznać, ale dalej jest średnia...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych