SKLEP

Forum - Platforma - Multiplatformowe - The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

"Per Aspera Ad Astra"
badzejo
Poziom: 46
REP.: 3600
Czytelnik
badzejo dodano: 07.10.2017, 19:33 #1
Warto ? Jakoś wcześniej nie dane mi było zagrać w Skyrim'a, teraz mam okazję wyrwać go za parę dyszek ale nie wiem czy się skusić, zwłaszcza że gra już swoje lata ma, do tego mając za sobą wspaniałego Wieśka 3 nie wiem czy Skyrim mnie do siebie przekona, dlatego fajnie jakby napisał ktoś kto ma oba tytuły za sobą :)
Smerfuj się kto może
NO FATE.ONLY THE POWER OF WILL.
ManoWar74
Poziom: 68
REP.: 23358
Czytelnik
ManoWar74 dodano: 07.10.2017 21:09 #2
Jako wielki fan Skyrim chyba nie będę zbyt obiektywny, powiem Ci że od zakupu Skyrim w 2011 roku , od premiery przez ponad 6 - 8 miesięcy nie miałem ochoty na granie w inne gry, wspaniała muzyka, piękne lokacje, mnóstwo ciekawych wątków pobocznych , i przede wszystkim ta nieskrępowana wolność która towarzyszy Ci od pierwszych minut gry, klimat ludzi północy, specyficzne historyjki z uniwersum The Elder Scrolls wplecione w różne elementy gry.
Spędziłem ze Skyrim prawie 700 godzin świetnie się bawiąc, i to wszystko na "biednej" wersji czyli PS3: P
Jasne że sporo osób powie Ci że tam smoki źle latajoo, że to symulator turysty, że wątek główny nie powala..ale wiesz co?
Jak chcesz poczuć magię fantasy, to wejdź sam na szczyt Throat of the World, usiądź i posłuchaj co Ci powie wiatr:)

Na koniec powiem Ci tylko że właśnie w Skyrim mam jedyną platynę, a nie jestem fanem tego typu wyzwań, szczerze mówiąc nawet świetny Wiedźmin 3 nie dał mi tego poczucia wolności jakie znalazłem w Skyrim.
Zresztą to dwie teoretycznie podobne , ale jednak różne i świetne gry które warto samemu sprawdzić:)
Kuroyumu
Poziom: 21
REP.: 225
Czytelnik
Kuroyumu dodano: 07.10.2017 21:27 #3
Jedna z najlepszych gier w swoim rodzaju, podchodziłem do niej 2 razy ( i za każdym razem pewnie tak po 200 godzin) i nie udało mi się jej skończyć :v . Wolność to niewątpliwie jedna z największych zalet, ale też wada - czasem można się po prostu zgubić w tym co teraz powinno się robić i ot tak włóczyć się z wioski do wioski. Główny wątek fabularny jakiś ciekawy nie jest, questy poboczne są nawet fajne. Najbardziej jednak przeszkadzały mi bugi które niestety pojawiają się dosyć często, niektóre uniemożliwiają skończenie misji... zniechęcało mnie to do dalszego grania. Bardzo cieszy scena moderska, jeżeli chodzi o wersje PC. Gra bardzo dużo dzięki temu zyskuje ( ładniejsza grafika, nowe modele postaci, broni, questy, nowe mechaniki ... łatanie bugów... przynajmniej niektórych). Pomimo swojego wieku i jej wad, ciężko o lepszego rpg'a dzisaj ( Oczywiście jest jeszcze wiedmin :) ale to trochę inna bajka) więc warto zagrać i samemu sprawdzić. No a ja dalej wyczekuje TES'a VI...
"Per Aspera Ad Astra"
badzejo
Czytelnik
badzejo dodano: 07.10.2017 22:06 #4
No i na taką fachową pomoc liczyłem ! :) kurde Mano tak to opisałeś zayebiście że już widziałem siebie na szczycie Throat of the World i czułem ten wiatr :D Także Mano, Kuroyumu Dziękuje Panowie za poświecenie swojego czasu i rozwianie moich wątpliwości, a mi nie pozostaję nic innego jak czym prędzej dorwać grę i wybrać się na fantastyczną przygodę ^^
Smerfuj się kto może
"Per Aspera Ad Astra"
badzejo
Czytelnik
badzejo dodano: 08.10.2017 16:31 #5
No i udało się ! dzięki olx'owi wpadł dziś w moje ręce Skyrim ^^ także mogę zapolować na smoki i inne bestie jeeaa :D

Smerfuj się kto może
Za Gomeza!
Cieplutki
Poziom: 41
REP.: 2462
Czytelnik
Cieplutki dodano: 08.10.2017 17:35 #6
Dopiero niedawno zacząłem moją przygodę z serią The Elder Scolls, właśnie od Skyrima i muszę powiedzieć, że to naprawdę wspaniała gierka, warta tych ~60 zł za wersję GOTY w pudełku. Bardzo klimatyczna, pozwala wczuć się w rolę jaką sobie wymyśli gracz i swobodnie eksplorować naprawdę ciekawy świat. Polecam z całego serca.
Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
ManoWar74
Czytelnik
ManoWar74 dodano: 08.10.2017 21:36 #7
Napisz jak wrażenia po pierwszej godzinie czy tam kilku:)
Ja jak odpaliłem pierwszy raz około 15, to skończyłem po 4 rano - pierwsza sesja zapamiętana na zawsze:P
"Per Aspera Ad Astra"
badzejo
Czytelnik
badzejo dodano: 08.10.2017 23:26 #8
Mam za sobą skromne 5 godzinek.... poezja :D Zwiedzając pierwsze podziemia w Czarnygłazie czułem się jak Conan Barbarzyńca i Indiana Jones w jednym xD i gdyby nie to że jutro poniedziałek grałbym dalej booo kuźwa jakie to dobre
Smerfuj się kto może
Dziczek2
Poziom: 36
REP.: 1221
Czytelnik
Dziczek2 dodano: 09.10.2017 19:37 #9
Widzę właśnie, że grasz... kurcze, jak kupiłam konsole to miałam nabyć tą grę, ale potem było kilka innych tytułów, a potem był Wiesiek... po Wiedźminie wiedziałam już, że nic już nie jest w stanie mi go zastąpić ale zaczęłam Dragon Age. Niby popłuczyny Wieśka, ale fajnie sie grało. Jak mi napiszesz, że Skyrim to "coś w tym stylu" to chętnie kupię :) Ps: nie oglądałam żadnego gameplaya. Grafika dla mnie nigdy najważniejsza nie była. Lubie misje fabularne i od groma questów pobocznych - zabij potwora, uratuj niewiastę czy popatatajaj na drugi koniec mapy, żeby zaciukać złoczyńcę ;) Pozdrawiam, miłego grania!
"Per Aspera Ad Astra"
badzejo
Czytelnik
badzejo dodano: 09.10.2017 20:24 #10
Aneeeeta kupuj Skyrim'a !! xD Myślałem dokładnie tak samo że po Wiedźminie nic nie zrobi na mnie takiego wrażenia i średnio byłem Skyrim'em zainteresowany a tu jebs ! zajebioza! Właśnie jestem po walce z moim pierwszym smokiem,coś niesamowitego, albo gdy wczoraj wesoło człapałem nocą po górach gdzie sypało śniegiem w gębę i nagle napadł mnie jakiś olbrzym xD w głowie miałem tylko jedną myśl "smerfuj się kto może " xD Klimat aż się wylewa z ekranu, skoro spodobał Ci się Dragon Age Inkwizycja to w Skyrim'ie zaginiesz jak w Wieśku :) Podsumowując byłem nastawiony sceptycznie ( i to bardzo) a jestem zachwycony. Kuuuupuj !!! :D zwłaszcza że cena śmieszna
Smerfuj się kto może
Dziczek2
Poziom: 36
REP.: 1221
Czytelnik
Dziczek2 dodano: 09.10.2017 20:35 #11
I tu mnie masz. Jak Ty coś polecasz to musi być dobre :) Akurat na długie zimowe wieczory. Poczekam sobie aż nowy Assassinek i South Parki będą troche tańsze po premierze. Ale pamiętaj - South Parki ogramy razem, bo planuje zakup pudła. Assassina zresztą też :) Lece na Alledrogo sprawdzić cenę tego cuda :)
"Per Aspera Ad Astra"
badzejo
Czytelnik
badzejo dodano: 09.10.2017 20:48 #12
Ale przecież to że ogrywamy razem to się rozumie samo przez się ,to nie ma to tamto :D leeeć sprawdzaj i kupuj będziesz zadowolona :) poza tym Skyrim'a polecił mi min. sam barbarzyńca czystej krwi Mano więc nie ma lipy :D
Smerfuj się kto może
ManoWar74
Czytelnik
ManoWar74 dodano: 12.10.2017 17:10 #13
Aaaneetaa zostań barbarzyńcą jak ja: D
Kup i zagraj - w Skyrim będziesz wolna jak wiatr:)
Mano poleca!
"Per Aspera Ad Astra"
badzejo
Czytelnik
badzejo dodano: 12.10.2017 17:18 #14
Mano dobrze prawi ! wszak Skyrim posiada znak jakości SamoWara ! Aneetaa kupuj !
Smerfuj się kto może
ManoWar74
Czytelnik
ManoWar74 dodano: 12.10.2017 17:42 #15
Haha dobre na Croma!
Wiem już kto mi będzie pomagał z wklejaniem gif..tfu runów:)
SamoWar approved:)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych