SKLEP

Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Forum PPE a funkcje portalu

broken heart
XXXTENTACLES
Poziom: 30
REP.: 2009
Czytelnik
XXXTENTACLES dodano: 07.10.2017, 17:54 #1
Nie ma chyba potrzeby się zanadto rozwodzić.
Zauważyłem, że na forum powstał dział Bazar, w związku z tym sądzę, że ogłoszenia na portalu nie są już potrzebne jak kiedyś. Bez sensu, żeby różne oferty powstawały w różnych miejscach, skoro wszystkie pochodzą wyłącznie od społeczności PPE.pl. Podobnie wydarzenia mogłyby znajdywać się właśnie tutaj. I rozgrywki online?

Oczywiście należałoby to dokładniej przeanalizować i ja też jestem ciekaw zdania pozostałych, bo jeśli mówimy o forum, które obrało taki kierunek, to w drodze rozwoju trzeba byłoby o to zadbać. Chyba że spłycimy forum tylko do dyskusji, które nigdzie indziej nie mają szansy powstać.

OK
dampe
Poziom: 47
REP.: 3291
Czytelnik
dampe dodano: 07.10.2017 18:17 #2
No właśnie, to jest dobre pytanie. Podobna sytuacja jest z dyskusjami w encyklopedii, oraz tematami dedykowanymi konkretnym grom już na forum.
int main( int, char** ) try { throw std::logic_error( myCode() ); }
catch( const std::exception& e ) { puts( e.what() ); } ///:~
Perez
Poziom: 62
REP.: 8948
Administrator
Perez dodano: 07.10.2017 18:35 #3
Wyjdzie w praniu. Zastanawialiśmy się, czy umożliwić na forum zarówno dyskusje o grach, jak i ogłoszenia i doszliśmy do wniosku, że warto spróbować z prostego powodu - zarówno dyskusje, jak i ogłoszenia nie do końca obecnie funkcjonują jak należy w sensie ruchu. Ogłoszenia to kilkanaście sztuk, wpisów do ency jest kilkadziesiąt przez miesiąc, czyli tyle, ile czasami ma komentów jeden news.

Tak że na razie jest to sobie dwutorowo, bo też nie wiemy, jak zachowa się forum. Jeśli np. tutaj będzie większy ruch, to wtedy będziemy kombinowali, żeby np. w Ency wyświetlać wpisy z forum i przenosić do dyskusji na nim (coś jak mają bodaj Gry-OnLine).
Cormac McCarthy "Krwawy południk"
eMc0B
Poziom: 48
REP.: 2805
Czytelnik
eMc0B dodano: 09.10.2017 00:51 #4
Perez, nie wiem czy to właściwy wątek, ale za bardzo nie wiem gdzie i komu zgłosić propozycję zmiany.

Czy myślicie/myśleliście nad zmianą, aby na stronie głównej PPE te obrazki w newsach nie były takie wielkie? PSsite ma obecnie fajnie zrobioną stronę, bo jest wybór między wielkimi newsami-ikonami, które być może sprawdzają się na sprzęcie mobilnym, ale można też wybrać widok listy. Po lewej mała ilustracja, potem na prawo do góry pogrubiony tytuł newsa i pod nim mniejszą czcionką skrót.

Kobylasta ilustracja do newsa praktycznie o niczym nie informuje, a muszę po niej przelecieć wzrokiem, żeby przeczytać tekst. Nie dałoby się tego zrobić skromniej? Mniej oczobitnie? Dużo przewijania kółkiem myszy, mało treści na stronie.
Perez
Poziom: 62
REP.: 8948
Administrator
Perez dodano: 09.10.2017 06:45 #5
Myslelismy i myslimy :). To jest jednak zmiana zwiazana z przebudowa glownej, bo tak od reki nie da sie ich zmniejszyc bez wplywu na reszte strony. Po odpaleniu forum siadamy do PPE 4.0, ale tutaj to najwczesniej efekty styczen/luty.
Cormac McCarthy "Krwawy południk"
eMc0B
Poziom: 48
REP.: 2805
Czytelnik
eMc0B dodano: 09.10.2017 15:58 #6
Ok, dzięki za odpowiedź. Będę tej zmiany wypatrywał jak wypłaty na 10-go :).

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych