SKLEP

Forum - Platforma - Sony - Gran Turismo Sport

Przejdź do strony

Strona

Bushido
Poziom: 16
REP.: 442
Czytelnik
Bushido dodano: 07.10.2017, 13:40 #1
CO sadzicie? Ja raczej sie wstrzymam z zakupem
KamilossPL
Poziom: 44
REP.: 3254
Czytelnik
KamilossPL dodano: 07.10.2017 14:20 #2
Poczekam na demo a potem na sporą obniżkę. Nie gralem jeszcze w ani jedna gre z tej serii.
Kupię 8-my dzień tygodnia.Oferty na PW.
lucjan
Poziom: 70
REP.: 22516
Czytelnik
lucjan dodano: 07.10.2017 14:29 #3
Dla posiadacza tylko PS4 GTS jest jak święto bo raz że rzadko dwa sensownej konkurencji praktycznie brak ale dla mnie mającego wybór między Forza Motosport 7 a GTS wybór jest oczywisty i jasny jak słońce więc może kiedyś za 1/4 ceny kupię tego GTS-a.
Czas na odrobinę chamstwa i brutalności
Fox460
Poziom: 61
REP.: 23043
Czytelnik
Fox460 dodano: 07.10.2017 14:34 #4

lucjan napisał:

Dla posiadacza tylko PS4 GTS jest jak święto bo raz że rzadko dwa sensownej konkurencji praktycznie brak ale dla mnie mającego wybór między Forza Motosport 7 a GTS wybór jest oczywisty i jasny jak słońce więc może kiedyś za 1/4 ceny kupię tego GTS-a.

Przy okazji będziesz śledził rozwój sytuacji GTS'a, też jestem tego bardzo ciekawy. Jak faktycznie każde auto w aktualizacji będzie za free, nie będzie mikro, to może być naprawdę dobrze. Nie wiadomo co z DLC w ogóle będą, czy tylko ograniczą się do Aktualizacji z samochodami + torami, a DLC sobie darują. Chociaż szczerze w to wątpię, jakieś DLC za $$ może się pojawią. Pożyjemy zobaczymy....
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!"
bocieque
Poziom: 23
REP.: 186
Czytelnik
bocieque dodano: 07.10.2017 23:10 #5
Jako, że w grach tego typu najważniejszy dla mnie jest model jazdy, wsparcie kierownic i dobry FFB, a także rozbudowany tryb online (rankingi, punkty za kulturę jazdy, ligi itp.), to GT Sport pewnie zakupię, chyba że beta mnie odrzuci. Grałem tylko w GT2 dawno temu u kumpla.

Forza lekko mnie zawiodła, bo wyżej wymienione cechy ma dość przeciętne. Fakt, gram sobie w karierę jest całkiem spoko, ale to taki Grid z większą ilością aut, nie czuję nawet w tym tytule pasji do motoryzacji. Grafika robi bardzo dobre wrażenie grając na PC ultra w 4k i hdr, ale...

gt sport również - betę można już włączyć. Jest tylko menu, ale wygląda znakomicie, a hdr najlepszy jaki widziałem w grach. Jedynie tekstur w 4k brakuje. Po 2-3 minutach bezczynności w menu włącza się losowy wyścig demo, a raczej powtórka i jeden z torów wygląda bardzo dobrze, inny znowu dość przeciętnie. Będzie pewnie podobnie jak w FM7. Trasy będą się mocno różnić w jakości wykonania.
zakapior
Poziom: 43
REP.: 12265
Czytelnik
zakapior dodano: 08.10.2017 19:53 #6
Ja czekać nie mam zamiaru. Głównie dlatego, że jak napisał Lucjan, konkurencja prawie na PS4 nie ma, a poza tym to GT, moja ulubiona seria od czasów "szaraka". Gra ma swoje ograniczenia na starcie ale nie zmienia to faktu, że tego zepsuć się nie da. Każda z 3 wielkich ścigałek, jakie wychodzą tej jesieni ma swoje wady, ale ostatecznie ich poziom będzie bardzo zbliżony. Szkoda trochę małej ilości aut, ale w wielu aspektach gra jest niesamowicie dopieszczona. Jak chociażby pitstopy. Także nie ma co narzekać, trzeba grać.
KILLFANBOYS
Poziom: 51
REP.: 8425
Czytelnik
KILLFANBOYS dodano: 09.10.2017 11:48 #7
Pograłem chwilę w betę. Ciężko oceniać grę na podstawie 45 minut (muszę iść do pracy) jednak pograłem kilka wyzwań w trybie kariery i 3 wyścigi online. Szczerze jestem zachwycony. Model sterowania podobny z GT6 ale troszke lepszy, poprawili poczucie prędkosci i grafikę. Szczerze to bardzo ładna gra. Mnóstwo trybów konfiguracyjnych to już magnum opus Polyphony. Jestem na tak ;-) (piszę fan marki Forza)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.10.2017 o godz. 11:49

"Ładny tyłek Sully"
mashi1986
Poziom: 64
REP.: 32371
Czytelnik
mashi1986 dodano: 09.10.2017 11:53 #8
Dziś odpaliłem na chwilę i szczerze to grafika jajków nie urywa (gram na PRO + TV 4K). Oczywiście nie o grafikę tutaj chodzi, ale po krótkim zapoznaniu mogę powiedzieć, że jest tylko ładnie i nic poza tym. Podczas wyścigu widać trochę "ząbków" na samochodach, otoczenie poza torem też...hmm takie sobie - ot nic, czego byśmy wcześniej nie widzieli. Nie jest oczywiście brzydko, ale też nie jest to jakiś wodotrysk.

Do gustu przypadło mi za to operowanie menusami - sterujemy kursorem niczym myszką. Nie jest może to tak szybkie jak w przypadku wspomnianej myszki, ale po kilkudziesięciu godzinach spędzonych z Destiny 2, gdzie operowanie opcjami wygląda podobnie taki ruch mi odpowiada. Nie wiem, czy to nowość w serii, bo wcześniej jakoś takie rozwiązanie nie rzuciło mi się w oczy... a może już zwyczajnie zapomniałem (GT6 sobie odpuściłem).

Wieczorem jeszcze trochę się pokręcę, bo model jazdy wydaje się przyjemny i ciężki - to co zawsze lubiłem. Na premierę na pewno nie kupię - zresztą wyścigówki od dawna traktuje jako chwilową odskocznie od innych gier...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.10.2017 o godz. 11:55

KamilossPL
Poziom: 44
REP.: 3254
Czytelnik
KamilossPL dodano: 09.10.2017 13:27 #9
Troche juz pogralem i graficznie ta gra wyglada neutralnie nawet bardzo sterylnie. Jazda na padzie wypada jakos tak ciezko jakby auta wazyly 5 ton ale moze to kwestia ustawien czulosci. Wkurza mnie natomiast ze nie ma pol automatu. Na automacie gra przeciaga biegi... Btw warto sie zainteresowac GT6?
DK0122
Poziom: 51
REP.: 8577
Czytelnik
DK0122 dodano: 09.10.2017 14:36 #10
Mashi, gdzie Ty te ząbki dojrzałeś, skoro ja na TV Full HD i standardowej PS4 aliasingu dostrzec nie mogę? Dla Ciebie graficznie jest tylko poprawnie, a ja natomiast względem konkurencji na PS4 widzę przepaść na korzyść GTS, prawdę mówiąc osiągnęli poziom DriveClub przy znacznie większej płynności. Rewelacyjnie wyglądające modele aut i kapitalne oświetlenie. Poprawiony model jazdy i sterowanie, bez wspomagaczy stanowi niezłe wyzwanie, ale nie frustruje; może to siła sugestii, ale SI sprawia wrażenie bardziej agresywnego niż w poprzednich odsłonach; powtórki to klasa sama w sobie; fajnie zrealizowane menu.
Na minus: jakiś taki sztuczny widok z kokpitu, efekt rozglądania się po nim co kłuje w oczy po przesiadce z fenomenalnego pod tym względem PC2; Jazda po szutrze uboga w porównaniu do np Dirta; Wymóg stałego podpięcia do sieci, w razie awarii w GTS się nie pogra; skromna ilość asfaltowych torów do przetestowania; Na szybko to na razie tyle.
SajmonLDZ
Poziom: 37
REP.: 798
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 09.10.2017 15:12 #11
Demo mozna odpalic na psvr? Jak wroce z pracy odpalam szybko aby stestowac.
Bushido
Poziom: 16
REP.: 442
Czytelnik
Bushido dodano: 09.10.2017 15:23 #12
Ja chwile pogralem w bete na ps4pro i szalu nie ma. Zona siedzaca obok mnie mowi, ze forza ladniejsza. Ja tez sklaniam sie ku forzie na golym x1. Rally cross to jakis lyzwiarstwo figurowe lol Z dupy troche.
Jedyne do czego mam dostep to wyzwania i lekcje. Kampani jako takiej nie ma. Ilosc samochodow nie powala. Nadciaga porazka generacji lol
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 72
REP.: 38966
Czytelnik
saptis dodano: 09.10.2017 15:25 #13
Grafika super, jezdzi sie nawet fajnie, ale ta kamera zza auta..... sztywno przyczepiona jak na jakims kiju, ledwo wychyla sie na boki na zakretach, nie lubie tego w tej serii.
zakapior
Poziom: 43
REP.: 12265
Czytelnik
zakapior dodano: 09.10.2017 19:30 #14
Saptis, kamerę można zmieniać już od bety.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.10.2017 o godz. 19:31

bartolomeo23
Poziom: 60
REP.: 10706
Czytelnik
bartolomeo23 dodano: 09.10.2017 20:03 #15
Zakapior a czy można ustawić kamerę tak aby można było nią obracać do okoła auta?? Gdzieś kiedyś widziałem w becie że tak robili a teraz nigdzie nie mogę tego znalezc-ustawic..

Man nadzieję że taka rotacja kamery jest.. Forza ma PC ma AC to w końcu wypadało by aby GT miała.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych