SKLEP

Forum - Bazar - Kupię - Kupię brakujące mi dzieła Tolkienowskie

Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 68
REP.: 21514
Czytelnik
Gomlin dodano: 06.10.2017, 19:45 #1
Witam ;)
Ponieważ zdałem sobie sprawę, że Świat Tolkiena zasługuje u mnie na godną kolekcję - więc postanowiłem wymienić i uzupełnić brakujące mi dzieła ze świata Śródziemia
Chętnie kupię brakujące mi tytuły w bdb stanie (tzn nie poplamione kartki, obwoluta, brak wypadających kartek, podarć itp)
Oczywiście liczę na dość rozsądne ceny a nie cebulki, których w necie miliony ;)

Głównie poluje na pozycje wydawane przez wydawnictwo Amber z okolic 2002 roku
Twarda oprawa a na górze i dole złote pasy. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszystkie tytuły zostały wydane w tej serii

Posiadam:
Hobbit
WP Trylogia
Silmarillion
Niedokończone Opowieści

Szukam:
Dzieci Hurina (nie posiada wersji złotych pasów)
Opowieści z Niebezpiecznego Królestwa (nie posiada złotych pasów)

Księga Zaginionych Opowieści i Ostatnie Legendy Śródziemia - wydawnictwa Atlantis

lub wymiennie
Księga Zaginionych Opowieści 3 tomy - wydawnictwa Amber

Atlas Śróziemia

Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila

lub
Rudy Dżil . Przygody Toma Bombadila
Za Gomeza!
Cieplutki
Poziom: 41
REP.: 2490
Czytelnik
Cieplutki dodano: 08.10.2017 17:50 #2
Posiadam kilka z wymienionych przez ciebie książek, ale sam byłbym zainteresowany kupnem większości z wymienionych ;) Moja kolekcja liczy obecnie 26 książek Tolkiena oraz opracowań jego twórczości i biografii. Nie przykładam za dużo miary do zgodności wydań, czyli nie mam jednolitej kolecji wydawnictwa Amber czy innych, za to sporo ciekawych książek, o których nie miałem wcześniej pojęcia - jak zainteresowałeś się twórczością mistrza?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.10.2017 o godz. 17:53

Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
Należę do rasy starożytnych smoków
Gomlin
Poziom: 68
REP.: 21514
Czytelnik
Gomlin dodano: 08.10.2017 17:54 #3

Cytat:

Posiadam kilka z wymienionych przez ciebie książek

Posiadasz bo kolekcjonujesz czy na sprzedaż?:)
Za Gomeza!
Cieplutki
Poziom: 41
REP.: 2490
Czytelnik
Cieplutki dodano: 09.10.2017 20:10 #4
Przecież napisałem, że kolekcjonuję ;) Niestety sam chętnie dokupiłbym kilka egzemplarzy do kolekcji, ale nikt nie chce wydawać mniej popularnych dzieł Tolkiena, dzięki czemu pierwsze i jedyne wydania są już praktycznie niedostępne, chyba że za naprawdę duże pieniądze.
Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych